O nás

Momentálně s námi bydlí Andy Bellapros "U", Annie Sidův Dvůr a Yerba Czupurna (Piškota)

Naši psi

Sid a Andy jsou první psi naší chovatelské stanice, kterou jsme po jednom z nich hrdě pojmenovali. Pokud se o nás chcete dozvědět více, pokračujte do této sekce nabité zajímavými informacemi od nejmenšího štěňátka až po pejska, se kterým navštěvujeme nejrůznější výstavy a zkoušky.

Image

SID

Sid se narodil 9. srpna 2002. Dovezli jsem si ho z Jeseníků a byl pro naši malou dcerku Kristýnu, aby nevyrůstala sama. Ze začátku byl malé, bílé a ustrašené klubíčko, které se strašně rádo schovávalo pod postel, pod nábytek a za skříně. 🙂 Sid nám ukázal jak skvělý a krásný labrador může být, naučil nás, jakou má povahu, jak dokáže skvěle pracovat a plnit povely a jak se může starat o malé dítě. Když se nám narodil syn Jakub, nespustil z něj oči, vždy mu byl na blízku, a i první rošťárny se učili spolu. Sid byl velmi trpělivý i když jsme si dovezli malou hnědou kuličku Andy. Má u nás velké díky, neboť díky Sidovi Andy nedělala žádné lumpárny a měla stále pocit, že vyrůstá s maminkou. Andy měla v Sidovi obrovský vzor. Naši chovatelskou stanici jsme si pojmenovali po něm – SIDŮV DVŮR. Sid nás bohužel opustil v jeho 14,5 letech, 2.3.2017. Je nám po něm hrozně smutno a vždy tady bude s námi.

Image

ANDY

Andy se narodila 25. února 2014 v chovatelské stanici Bellapros. Původně jsme si jeli pro štěňátko jménem Anne, ale když jsme se snažili o první kontakt, Anne moc nadšení o novou paničku neprojevovala. Za to oranžová holčička Andy to měla úplně jinak. Od začátku naší návštěvy Andy začala projevovat zájem, snažila se o co nejdelší pomazlení a veškerou pozornost stáhla na sebe. Po první návštěvě bylo jasné, kdo s námi odjede domů. 🙂. A konečně na Velikonoční pondělí roku 2014 jsme si pro Andy přijeli! Cestování za novými kamarády, kteří už na ni čekali zvládla na výbornou a bylo jasné, že to není její první, ani poslední výlet. Andulka krásně rostla, hrála si se Sidem, který ji nahradil maminku a díky němu neměla čas tesknit. Ráda se mazlila, hrála si s dětmi a my jsme pomalu začali uvažovat o výcviku.

Image

ANNIE SIDŮV DVŮR

JIŽ BRZY...

Image

YERBA CZUPURNA

JIŽ BRZY...

Zdraví

Andy Bellapros "U"

5 let, 0 měsíců

ZUBY

chrup úplný

skus nůžkový

Klouby

DKK A/A

Výška

55 cm

Genetika

EIC-NN - Clear
Coat Colour Brown: Genotype b/b
LABOKLIN

Annie Sidův Dvůr

1 rok, 9 měsíců

ZUBY

chrup úplný
skus nůžkový

Klouby

-

Výška

56 cm

Genetika

EIC-NN - Clear
PRA-prcd - Clear
HNPK - Clear
DDC | Veterinary

Yerba Czupurna

0 let, 6 měsíců

ZUBY

chrup chybí P3
skus nůžkový

Klouby

DLK 0/0
DKK 1/1

Výška

54 cm

Genetika

PRA-prcd -
EIC -
HNPK -